czaro napisał(a):

|
Rozumiem, że optymistycznie liczysz, że grając co 3 dni nasi giganci wyrobią sobie kondycję, bo na treningach im się to nie udało i nie uda? ; )
|
Tu akurat miałem na myśli, że przy braku zwycięstwa z Rakowem (odpukać) pewno świnia by nas spuściła z ligi. Przy 37 kolejkach możliwości jest więcej
