Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 08.06.2020, 08:39
czaro napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że optymistycznie liczysz, że grając co 3 dni nasi giganci wyrobią sobie kondycję, bo na treningach im się to nie udało i nie uda? ; )
Tu akurat miałem na myśli, że przy braku zwycięstwa z Rakowem (odpukać) pewno świnia by nas spuściła z ligi. Przy 37 kolejkach możliwości jest więcej
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując