Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 08.06.2020, 00:35
Z Pogonią się udało. 1-0 i obrona Czestochowy 3/4 meczu , niestety na Legie to nie wystarczyło.Mam nadzieje , choć nie wiem jak długi ma jeszcze kontrakt, że po sezonie pozegnamy Boguskiego i Silve. Czemu Chuca i Kuljevic graja tak mało . Szot grał nieżle choc momentami było widać ,że jeszcze inteligencja boiskową odstaje od reszty.
Teraz mecz z Rakowem i Arką o 6 punktów.
Odpowiedz cytując