Wyświetl pojedynczy post
caucus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 07.06.2020, 19:23
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem decyzji typu - Silva do ataku. To jest facet bez przyspieszenia, bez szybkości, a my chcieliśmy (chyba) grać z kontry. O co chodzi? Już Mak lepiej by się zaprezentował.

Jakbyśmy na szpicy mieli kogoś kto tylko szybko biega, to prawdopodobnie byłoby 2:0 po tej akcji, w której Kuba człapał jak żółw sam na sam z bramkarzem.

Dziwny był ten pomysł na atak dzis....
Maka nie było na ławie.

Skowronek se przeliczył, że lepiej mieć świeżego Tuptę na Raków niż zmęczonego Tuptę na Legię. Wprowadził JCS-a, bo nie było za bardzo innej opcji.
Odpowiedz cytując