Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 07.06.2020, 19:10
Fajny mecz, nie gralismy zle. Tak naprawde tez stworzylismy grozne sytuacje i przy odrobinie szczescia wynik moglby byc inny. Widac progres z gra, z forma powinni sie wstrzelic w grupe spadkowa.
Fatalnir natomiast wyglada przygotowanie fizyczne, zle przepracowali okres korony. Byc moze trener od przygotowania do bani... nie wiem..
teraz juz za pozno na budowanie kondycji.

Aa no i gralismy bez sadloka, savicevica, maka, wojtkowskiego i turgemana. Naprawde jak na takie braki dobrze gralismy.
Odpowiedz cytując