Temat
:
[XXVIII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 07-06-2020, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
KacperNoEasy
Junior Member
Od: 04.2020
Offline
#
38
07.06.2020, 18:36
Nie ma co się oszukiwać, to będzie najtrudniejszy sezon Wisły. Drużyna kompletnie rozsypała się. Ciekaw jestem jak wyglądały przygotowania naszych piłkarzy podczas "kwarantanny". Kto faktycznie trenował, a kto czytał bajki dzieciom.
KacperNoEasy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KacperNoEasy
Znajdź inne posty napisane przez KacperNoEasy