|
Nie rozumiem decyzji typu - Silva do ataku. To jest facet bez przyspieszenia, bez szybkości, a my chcieliśmy (chyba) grać z kontry. O co chodzi? Już Mak lepiej by się zaprezentował.
Jakbyśmy na szpicy mieli kogoś kto tylko szybko biega, to prawdopodobnie byłoby 2:0 po tej akcji, w której Kuba człapał jak żółw sam na sam z bramkarzem.
Dziwny był ten pomysł na atak dzis....
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|