Wyświetl pojedynczy post
majkelson777
Senior Member
 
Od: 12.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 07.06.2020, 08:42
Szneka napisał(a):Wyświetl post
i to jest dramat. w jedynym meczu w którym zagrał pokazał się z bardzo dobrej strony. wreszcie mieliśmy napastnika kozaka i........ nie mamy go do dziś.
pytanie czy był niedokładnie zbadany przed przyjściem do nas, czy uraz był poważniejszy?
W gwoli ścisłości to w Lubinie też zagrał i już tak wybitnie nie wyglądał. Dopiero przed Koroną wypadł.
Odpowiedz cytując