Lvcas napisał(a):

Pamiętam, że mówiono o... 4 tygodniach/. Wyszło 4 miesiące
|
i to jest dramat. w jedynym meczu w którym zagrał pokazał się z bardzo dobrej strony. wreszcie mieliśmy napastnika kozaka i........ nie mamy go do dziś.
pytanie czy był niedokładnie zbadany przed przyjściem do nas, czy uraz był poważniejszy?