Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 06.06.2020, 13:16
Lvcas napisał(a):Wyświetl post
Pamiętam, że mówiono o... 4 tygodniach/. Wyszło 4 miesiące
i to jest dramat. w jedynym meczu w którym zagrał pokazał się z bardzo dobrej strony. wreszcie mieliśmy napastnika kozaka i........ nie mamy go do dziś.
pytanie czy był niedokładnie zbadany przed przyjściem do nas, czy uraz był poważniejszy?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując