|
Rozsądek mówi, że znowu wysoko przegramy i trzeba modlić się tylko o to, by to nie wpłynęło na morale drużyny i nie spowodowało kolejnej serii 10 porażek z rzędu.
Serce mówi, że będziemy przed telewizorami trzymali kciuki za Wisłę i liczyli na niespodziankę.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|