Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 05.06.2020, 22:24
Naprawde wam sie z ta logika Ekstraklasy nie nudzi? Przed Warszawa tez miala byc logika Ekstraklasy jak i przed kazdym innym z 11 z rzedu przegranych meczow. Ilez mozna jedno i to samo powtarzac?
Odpowiedz cytując