Temat
:
[XXVIII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 07-06-2020, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
santiago_1986
Member
Od: 07.2009
Offline
#
23
05.06.2020, 21:19
Wszystkie znaki na niebie i ziemi zapowiadają wyłapanie kilku gongów, a więc zgodnie z logiką Ekstraklasy - wygramy
santiago_1986
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do santiago_1986
Znajdź inne posty napisane przez santiago_1986