Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 05.06.2020, 14:28
Zagrac bez mlodziezowca , to skonczy sie walkowerem tylko 0-3 , a tak a powaznie to boje sie powtorki z jesieni ...i jeszcze Janicki , po prostu brak mi slow ....zamurowac pole karne w 11 i czekac a najmniejszy wyrok ...wiem ze to najsmieszniejsza liga swiata i w tym cyrku jest wszystko mozliwe ale po prostu nie ma zadnej iskierki nadzieji na mistrzowski remis ....obym to odszczekal.....po prostu obawiam sie kolejnej kompromitacji
Odpowiedz cytując