Temat
:
[XXVIII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 07-06-2020, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
Od: 09.2019
Offline
#
15
05.06.2020, 14:26
Szneka
napisał(a):
Slisz Kante Remy wypadli ze składu 7egii. Tak więc naszego kata z pierwszego meczu nie będzie.
U nas jeszcze gorzej...
Zagramy bez Brożka, Turgemana, Wojtkowskiego, Pawłowskiego, Hołowni, Sadloka, Savicevica.
Cycu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cycu
Znajdź inne posty napisane przez Cycu