Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 05.06.2020, 12:06
Na normalny mecz już dawno byłby komplet 33 tys. sprzedanych biletów, a tu nie możemy dobić do 4 tys.? Co jest z Wami Panie i Panowie?

Wiadomo, że jest ciężka sytuacja w życiu jak i w tabeli, ale chociaż symbolicznie jeden bilet powinniśmy kupić żeby opłacić wynajem stadionu miastu i wyjść na zero...

https://sklep.wisla.krakow.pl/wirtualny-stadion/

My jesteśmy Wisła Kraków, nie poddajemy się!
Walczymy do końca!
Ostatnio edytowane przez Cycu : 05.06.2020 o godz. 12:21.
Odpowiedz cytując