Na normalny mecz już dawno byłby komplet 33 tys. sprzedanych biletów, a tu nie możemy dobić do 4 tys.? Co jest z Wami Panie i Panowie?
Wiadomo, że jest ciężka sytuacja w życiu jak i w tabeli, ale chociaż symbolicznie jeden bilet powinniśmy kupić żeby opłacić wynajem stadionu miastu i wyjść na zero...
https://sklep.wisla.krakow.pl/wirtualny-stadion/
My jesteśmy Wisła Kraków, nie poddajemy się!
Walczymy do końca!