Wyświetl pojedynczy post
Staszek
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: NH - 2 PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21868
Stary 05.06.2020, 11:39
Została działka po byłym basenie i pewnie ta na której jest boisko treningowe.Reszta to były tereny judaszy i Cupiała(boisko lekkoatletyczne),które pewnie sprzedał pod deweloperkę.
Zawsze wierni i oddani z Nowej Huty Wisły Fani!!
Odpowiedz cytując