Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Staszek
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: NH - 2 PL
Offline
#
21868
05.06.2020, 11:39
Została działka po byłym basenie i pewnie ta na której jest boisko treningowe.Reszta to były tereny judaszy i Cupiała(boisko lekkoatletyczne),które pewnie sprzedał pod deweloperkę.
Zawsze wierni i oddani z Nowej Huty Wisły Fani!!
Staszek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Staszek
Znajdź inne posty napisane przez Staszek