|
a jeszcze tak wracajac do tych gruntów "mitycznych" to tam coś jeszcze zostało wogle?
bo jak jechałem 3 maja , to widze że budowa jakiegoś nowego osiedla (?) na tyłach stadionu idzie w najlepsze
na tyłach Kuro z koleji jakieś nowe hale sportowe powstały
|