Szneka napisał(a):

https://wislakrakow.com/13-mlodych-z...hodzi-z-wisly/
tutaj jest mowa że 13 zawodników odchodzi z Wisły. Wśród nich Kasia Malik Wydra. Nazwiska te przewijały się w dyskusjach na forum i shutboxie jako super talenty, czemu teraz z nich rezygnująmy? Tak osłabli czy wcześniejsze informacje były przesadzone?
|
A o których konkretnie pisano że super talenty? Coś nie pokręciłeś?
Na tym też polega proces selekcji - inwestuje się w tych którzy lepiej rokują a (bez urazy) przeciętniaków się pozbywamy żeby dać szansę kolejnym młodszym.