Temat
:
[XXVIII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 07-06-2020, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
Od: 09.2019
Offline
#
10
03.06.2020, 13:04
Jedynie na co możemy liczyć to zlekceważenie przez Legię, mają 8 punktów przewagi nad drugim zespołem, widzieli jak Piast rozklepał nas bez żadnego wysiłku, to może pomyślą, że na stojąco nas pokonają i tylko w tym upatruję jakieś szanse
Ostatnio edytowane przez Cycu : 03.06.2020 o godz. 13:06.
Cycu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cycu
Znajdź inne posty napisane przez Cycu