Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 03.06.2020, 12:52
Co tu dużo pisać, ten mecz ze strony naszych piłkarzy wyglądał jak sparing. Przykro pisać, ale brakło woli walki. Zdecydowanie 2 stracone bramki w 10 minut nie pomogły, po przerwie nawet próbowalismy złapać kontaktową bramkę, jednak 3 trafienie piasta zamkeło mecz. Wygladało to jak sparing.
Odpowiedz cytując