Temat
:
[XXVIII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, 07-06-2020, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
KacperNoEasy
Junior Member
Od: 04.2020
Offline
#
7
03.06.2020, 12:39
Trzeba gryźć trawę, bo nie jest pewne, czy runda finałowa się odbędzie i możemy się obudzić z ręka w nocniku. To jest Polska liga, tu każdy wynik jest możliwy. Z remisu będę zadowolony.
KacperNoEasy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KacperNoEasy
Znajdź inne posty napisane przez KacperNoEasy