Liczę po cichu na remis życzeniowo według logiki e klasy..a pewnie będzie 1-3.
Realnie patrząc - brak Sadloka i Vukana oznacza dwóch zielonych, którzy jeszcze murawy nie powąchali po przerwie ( albo chwilę w Gliwicach).
Tutaj Legia jest w takiej samej sytuacji - dwa ich działa czyli Wszołek i Kante pauzowali teraz.
Do tego dochodzi brak Pawła - cała nadzieja chyba w naszym cudownym 17-latku, może Barcelona się odezwie po tym meczu

Tupta sobie tupta, Turgeman to po kontuzji jedna wielka niewiadoma.
Co do duetu Kuba- Burliga to pamiętajmy, że czas jest bezlitosny - Kuba ma 34, a Łukasz 32 lata.
90 minut tej strony nie ogarną.