Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 03.06.2020, 12:11
Liczę po cichu na remis życzeniowo według logiki e klasy..a pewnie będzie 1-3.

Realnie patrząc - brak Sadloka i Vukana oznacza dwóch zielonych, którzy jeszcze murawy nie powąchali po przerwie ( albo chwilę w Gliwicach).
Tutaj Legia jest w takiej samej sytuacji - dwa ich działa czyli Wszołek i Kante pauzowali teraz.

Do tego dochodzi brak Pawła - cała nadzieja chyba w naszym cudownym 17-latku, może Barcelona się odezwie po tym meczu Tupta sobie tupta, Turgeman to po kontuzji jedna wielka niewiadoma.

Co do duetu Kuba- Burliga to pamiętajmy, że czas jest bezlitosny - Kuba ma 34, a Łukasz 32 lata.
90 minut tej strony nie ogarną.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 03.06.2020 o godz. 12:18.
Odpowiedz cytując