Szczególnie, że ten ostatni - Niepsuj - murawy nie powąchał.
Czerwo dla Sadloka + wykluczenie z gry Vukana to bardzo duże wyzwanie.
Jeżeli miałbym możliwość przemeblowania defensywy po swojemu to cofnąłbym Kube na PO, a Burlige przełożyło na LO, środek to Klemenz - Hebert.
W środkowej częsci boiska dałbym odpocząć Bashy decydując się na trójkę Kuveljić - Zhukov _- Chuca.
Z lewej Wojo, z prawej Mak do pomocy Kubie.
Chociaż jak sobie teraz myślę, czy z prawej wymienny duet Kuba - Burliga nie okazałby się lepszy rozwiązaniem, tylko kto wtedy na LO..
Mecz meczowi nie równy. Zaliczyliśmy falstart.
Liczę na zdobycz punktową!
