|
Remis to będzie sukces. Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności.
Skowronek musi porzucić politykę przywiązania do nazwisk bo Gliwice już pokazały ile dało wystawienie nieprzygotowanych graczy (Basha, Zukov,Savicevic) a i kilku innych (Buchalik, Buksa, Janicki) wyglądało bardzo slabo.
Powód: PS. Janicki pomylony z Niepsujem;)
Ostatnio edytowane przez Karherop : 04.06.2020 o godz. 18:42.
|