|
Zabawne i równocześnie słabe jest to że obecnie dystans do klubów z 36 pkt (5 pkt przewagi nad nami) określa się jako duży, a jednocześnie zapominając że przed tą kolejka taki sam dystans dzielił Wisle i Koronę. Za pewnik można uznać, że walka o utrzymanie będzie długa, ale jeśli miałbym optymistycznie typować to na koniec sezonu będziemy i przed Korona i przed Płockiem. Z resztą, okaże się.
|