Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 03.06.2020, 11:02
powiem tak, 0,7 nie kupie bo w poniedzialek do pracy ale wcale sie nie zdziwie jak bedzie na stole. Szczegolnie po popisie w Gliwicach. Jedyny plus to ze Sadlok sobie odpocznie i moze wraz ze zmiana trenera bramkarzy miejsce statycznego recznika w bramce zastapi troch bardziej motorycznie predysponowany i perspektywiczny recznik. O panu Janickim to nawet mowic sie juz nie chce bo to sabotazysta i kazdy trener ktory go w pierwszym skladzie wystawia, lub nawet widzi w pierwszym zespole, igra z ogniem.
Odpowiedz cytując