piotek napisał(a):

|
Miga w dzień meczu pisał, że w Gliwicach porządnie leje i boisko jest grząskie.
|
a pilka jest okragla. Trzeba skonczyc z tym tlumaczeniem o zlym przygotowaniu do sezony, zlym interwale treningowym - to jest liga polamatorska, kolo zawodowcow to oni stali o ile udalo im sie wyjechac za granice lub zostac wylosowanym do gry w europejskich pucharach.