Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 03.06.2020, 10:55
piotek napisał(a):Wyświetl post
Miga w dzień meczu pisał, że w Gliwicach porządnie leje i boisko jest grząskie.
a pilka jest okragla. Trzeba skonczyc z tym tlumaczeniem o zlym przygotowaniu do sezony, zlym interwale treningowym - to jest liga polamatorska, kolo zawodowcow to oni stali o ile udalo im sie wyjechac za granice lub zostac wylosowanym do gry w europejskich pucharach.
Odpowiedz cytując