Miejmy nadzieję że jakoś dogramy ten sezon i zapewnimy sobie spokojne utrzymanie bez Pawła. Głowacki podobnie skończył przez kontuzje (i Carrillo), a lepszego pożegnania niż miał 2 lata temu i tak nie dostanie
Dla zdrowia Pawła nie powinien już zawodowo uprawiać sportu.