Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 01.06.2020, 20:48
nero napisał(a):Wyświetl post
No tak przegraliśmy przez murawę. Piast miał farta bo dostałem lepszą murawę.
17 lat na forum jesteś i serio myślisz, że uważam, że przegraliśmy przez murawę? Nie usprawiedliwiam nikogo, nie tłumaczę, próbuję zrozumieć dlaczego tak było. Przy tym, co my próbowaliśmy grać - czyli Basha schodzący głęboko po piłkę, środkowi obrońcy w rozegraniu grający przy liniach bocznych i osamotniony Żukow czekający na futbolówkę w środku boiska - kończyło się niecelnymi podaniami i kontratakiem Piasta. To nie były 4 sytuacje, że po nich padły gole; groźnych strat było pewnie drugie tyle.
Piast był o wiele lepszy, ale jeśli mogę naiwnie poszukać powodów tego stanu rzeczy, to wskazałbym na szybko straconą bramkę i boisko, na którym nasi piłkarze czuli się fatalnie i nie potrafili podać piłki z odpowiednią mocą.
Odpowiedz cytując