Wyświetl pojedynczy post
robert777
Senior Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 01.06.2020, 12:54
Ja bym nie dramatyzował, to tylko polska ekstraklapa, w następnej kolejce pewnie fuksiarsko wygramy z legią, a korona dostanie w doopsko u siebie z piastem, i to wysoko
Odpowiedz cytując