TommyTSW napisał(a):

|
a kto i dlaczego przerwał sezon?
|
Nie ma żadnych podstaw aby sądzić że prawdopodobieństwo przerwania ligi jutro czy za miesiąc jest większe czy mniejsze, dlatego sianie informacji o odwołaniu rundy finałowej tylko wprowadza w ludzi w błąd...
Widząc natomiast determinacja Bońka, ligi i reszty kwity w dokończenie sezonu nie sądzę że cokolwiek przerwą. Tym bardziej że ESA sprzedała prawa do transmisji do kilkunastu krajów w Europie.