Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 31.05.2020, 19:53
korony w gazie nam jeszcze brakowało ehh... emocjonująca końcówka sezonu się szykuje, szczególnie jeśli odwołaliby rundę finałową, jeszcze za tydzień na rozkladzie mamy legię... jesteśmy w takiej formie, że mogą powtórzyć scenariusz z poprzedniej rundy i zrobić nam z dupska jesień średniowiecza
Ostatnio edytowane przez Stelio : 31.05.2020 o godz. 19:55.
Odpowiedz cytując