korony w gazie nam jeszcze brakowało

ehh... emocjonująca końcówka sezonu się szykuje, szczególnie jeśli odwołaliby rundę finałową, jeszcze za tydzień na rozkladzie mamy legię... jesteśmy w takiej formie, że mogą powtórzyć scenariusz z poprzedniej rundy i zrobić nam z dupska jesień średniowiecza