|
Nie chodzi mi tylko o mecze w których prowadziliśmy, ale także o te gdzie mieliśmy remis i rozpaczliwie go broniliśmy jak ostatni mecz u siebie z Lechem.
Ogólnie ja zauważam spory zjazd fizyczny u Bashy w stosunku do tego jak wyglądał w okresie po przyjściu do Wisły i myślę, że jak znalazł się jakiś chętny do jego pozyskania to nie ma się co zastanawiać.
|