Karherop napisał(a):

A na wiosne co pokazywał? Rządził i dzielil wraz z Zukovem. Teraz obaj zjazd formy. Może od razu wywalmy pol.druzyny po jednym meczu?
Janicki ma kontrakt jeszcze rok, ale nie ludze się, sam z klubu nie odejdzie.
|
Rządzi i dzieli do 70 minuty, bo potem już nie ma sił biegać i snuje się po boisku. Stały schemat tego sezonu obrona Częstochowy w końcówkach meczów i przeważnie tracimy prowadzenie, bądź przegrywamy. Potrzebujemy zawodnika do środka pola który będzie w stanie wytrzymać 90 minut meczu, a granie Bashą powoduje, że zawsze trzeba wzmacniać pod koniec środek pola, a i tak te bramki tracimy. Potem brakuje tej zmiany w formacjach ofensywnych i nie ma kto pociągnąć gry do przodu by odrobić stratę bramki. Dodatkowo drugą zmianę traci się na tego bzdurnego młodzieżowca.