Wyświetl pojedynczy post
sorino
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86100
Stary 31.05.2020, 17:16
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A na wiosne co pokazywał? Rządził i dzielil wraz z Zukovem. Teraz obaj zjazd formy. Może od razu wywalmy pol.druzyny po jednym meczu?

Janicki ma kontrakt jeszcze rok, ale nie ludze się, sam z klubu nie odejdzie.
Rządzi i dzieli do 70 minuty, bo potem już nie ma sił biegać i snuje się po boisku. Stały schemat tego sezonu obrona Częstochowy w końcówkach meczów i przeważnie tracimy prowadzenie, bądź przegrywamy. Potrzebujemy zawodnika do środka pola który będzie w stanie wytrzymać 90 minut meczu, a granie Bashą powoduje, że zawsze trzeba wzmacniać pod koniec środek pola, a i tak te bramki tracimy. Potem brakuje tej zmiany w formacjach ofensywnych i nie ma kto pociągnąć gry do przodu by odrobić stratę bramki. Dodatkowo drugą zmianę traci się na tego bzdurnego młodzieżowca.
Odpowiedz cytując