Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 31.05.2020, 15:55
czy są tutaj jacyś koneserzy ekstraklasy którzy oglądali mecze innych druzyn i jest w stanie opisac jak wygladaja po lockdownie ?

Piast - już wiemy że dobrze

Korona chyba niestety też:
https://weszlo.com/2020/05/31/sto-pr...korone-kielce/
Odpowiedz cytując