|
Panowie tłumaczymy piłkarzy na wszelkie możliwe sposoby ale prawdę pisząc, to wczorajszym brakiem zaangażowania splunęli NAM KIBICOM prosto w twarze. Zrobiliśmy dwie akcje przez cały mecz, zablokowany strzał Kuby i koncertowo zepsuta główka Brożka.do tego kartki Sadloka i Savicevia , wszystkie 3 za głupotę. Można przegrać 4-0 ale po walce a nas wczoraj na boisku nie było 4/5 meczu.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|