Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 31.05.2020, 12:47
Moim zdaniem obraz gry był wynikiem lajtowego podejścia do treningu i meczów. Piłkarzom kończą się kontrakty albo są tu na wypożyczeniach, więc trenowali i grali tak, żeby niczego nie naciągnąć, nie zrobić sobie krzywdy. Ewidentnym przykładem jest pół-wślizg Wojtkowskiego przy trzeciej bramce.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując