Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 31.05.2020, 11:01
błąd Janickiego usprawiedliwiony tym że dostał piłką w torbe , już po tym trafieniu nie można by mieć pretensji gdyby po prostu leżał na murawie

błedy Bashy i Żukowa kuriozalne , to było po prostu oddanie piłki do przeciwnika , mam nadzieje że to z powodu nietypowych przygotowań , i wszystko wróci do normy

na pocieszenie pozostaje dodać , że Piast to jedna z najlepszych drużyn w lidze , z mocnymi zawodnikami , dobrym trenerem , aktualny MP z ogromnymi szansami na obronę tytułu

wiem że zwykło się u nas zdawać na logike ekstraklasy , ale w cywilizowanych krajach , takie mecze po prostu drużyny analogiczne do Piasta wygrywają w cuglach i nikt z tego powodu (w drużynach przegranych) nie drze szat

wiem ze to tak śmiesznie brzmi "Piast" u nas za czołówke ligi zwykło się uważać Legie, Lecha, nas (do czasu)
ale Piast w ostatnich 6 latach 3krotnie awansowałl do pucharów , jest MP

to tak troche ku pokrzepieniu serc
Odpowiedz cytując