|
Musimy wszyscy pamiętaj o jednym, że sytuacja z Covid jest dynamiczna. Nikt nie gwarantuje nam, że runda finałowa odbędzie się na 100%. Także nie ma już miejsca na stratę punktów (już za dużo ich straciliśmy), bo może się okazać, że po 30 kolejkach liga zostanie "zamknięta", a my obudzimy się w I lidze, a mało jest drużyn, które stamtąd wracają.
Ostatnio edytowane przez KacperNoEasy : 31.05.2020 o godz. 11:02.
|