Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 31.05.2020, 09:58
Gdy pisalem na Sb ze ( wtedy) na szczescie sie sezon skonczyl to sie ze mnie smiano .....hhhmmm wznowienie rozgrywek dla nas to NIESZCZESCIE , za tydzien w....... od legii a potem mecz z niezlym rakowem i wyjazd do walczacej o zycie swini ,
Odpowiedz cytując