|
Mecz tragedia. Oby to był tylko Po fajnej serii, przyszedł mecz fatalny. Może tak po prostu musi czasem być ? Martwi styl. Graliśmy oprócz napastnika ( który zagrał dotąd bodaj w dwóch meczach ) najmocniejszym składem. Zapomnieć i zrehabilitować się w niedzielę - to zadanie dla naszych piłkarzy. A niektórzy z nas - żenujące zachowanie na różnych forach. Jechanie po piłkarzach, których kolejkę temu "nosili na rękach". Krytyka tak, należy się. Jechanie po nich, nie...
|