Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.05.2020, 07:53
ślimak napisał(a):Wyświetl post
Jak nie wygramy w Gdyni, to spadniemy...
Tak bo jak rozumiem, runda finałowa jest odwołana?

Oczywiście wczoraj wyglądało to jak kabaret a nie mecz z naszej strony. Widać fatalne przygotowanie fizyczne lub źle wymierzony start ligi przez Dyje. W meczu z Lechem wykonaliśmy 140 sprintów, wczoraj 66. Przepaść.

Może i porażka była wkalkulowana ale w takim stylu.... wyglądało to gorzej niż 0-7 z legią, i tylko wynik jest taki bo drużyna przeciwnika nie była tak nakręcona na wynik jak wtedy Legia.

Na Legię szykuje się w obronie tornado (Zapewne na skraju z Szotem i Burliga) i nie liczę na punkty. Nie z taką gra. Choć na pewno zaprezentujemy się lepiej, bo gorzej się po prostu nie da.
Odpowiedz cytując