Davss875 napisał(a):

|
Nigdy w życiu nie widziałem takiego babola jak w wykonaniu Buchalika! Dobrze, że nie było podania w światło bramki! Już brak słów na określenie jego umiejętności! Won
|
To przypomnij sobie jak Pawełek w meczu z Lechią - decydującym o mistrzostwie - przepuścił piłkę pod butem. Dziękować Bogu trafiła w słupek, a mecz wygraliśmy i Mistrza zdobylismy
