Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 30.05.2020, 23:12
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Nigdy w życiu nie widziałem takiego babola jak w wykonaniu Buchalika! Dobrze, że nie było podania w światło bramki! Już brak słów na określenie jego umiejętności! Won
To przypomnij sobie jak Pawełek w meczu z Lechią - decydującym o mistrzostwie - przepuścił piłkę pod butem. Dziękować Bogu trafiła w słupek, a mecz wygraliśmy i Mistrza zdobylismy
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując