|
Na tym zgrupowaniu to chyba tylko chlali przez tydzień ... Przynajmniej tak to dzisiaj wyglądało.
0% koncentracji, 0% myślenia, 0% mocy ...
Chyba tylko Buksy nie pamiętam, żeby jakiegoś babola walnął (ale ile on miał kontaktów z piłką) a poza tym to każdy coś zmalował ...
Co to kuźwa miało być?!
|