Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 30.05.2020, 19:00
Szkoda ze pseudo-sezonu nie zakonczono w lutym, mielisbymy juz utrzymanie,a tak druzyna całkowicie rozregulowana , widmo spadku wciaz czuwa...
a z taka grą to szkoda ich ogladac , jakbym widział jeden z meczów ze sławetnej passy 10 porazek z rzedu ,ta sama niemoc ,mogli ten sezon jak we Francji zakonczyc.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 30.05.2020 o godz. 19:19.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując