|
Panowie piłkarze, nawet w sparingach tak nie przystoi grać. Mecz całej drużynie nie wyszedł. Piast nas sprowadził na ziemię, różnica klas, ale Piast to mega drużyna jak naszą ligę. Wisła za wolno, nie dokładnie, masa błędów, stary Janicki wrócił, bez strzału na bramkę... Temat naszych napastników. Ja wiem, że cała drużyna zagrał źle ale przy normalnej sytuacji to może dla 16 latka lepiej było by się ogrywać i przede wszystkim strzelać w I lidze. Broziu nie będzie miał sił na 90 minut... wiem jaką mamy sytuacją więc się trzeba cieszyć że chłopaki są, ale to mi pokazuje, że jak Turgeman nie wróci i nie odpali to bez napastnik może być ciężko...
|