Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 30.05.2020, 18:35
Dobra, nie ma co rozpaczać na razie, porażka z Piastem była jednak wkalkulowana, martwi tylko koszmarny styl. Obyśmy już wykorzystali swój limit prezentów dla przeciwników, kubeł zimnej wody może był potrzebny.

Jutro trzymamy kciuki za Wisłę Płock i Lechię.
Odpowiedz cytując