Temat
:
[XXVII kolejka] Piast Gliwice - Wisła Kraków, 30 maja, godz. 17:30
Wyświetl pojedynczy post
KacperNoEasy
Junior Member
Od: 04.2020
Offline
#
67
30.05.2020, 18:24
Ciężko coś wyrokować na podstawie pierwszego spotkania, ale zawodnicy Piasta grali na pełnej świeżosci, my na "stojanowa". Zero dynami, chyba faktycznie przesadzili z intensywnością tam
KacperNoEasy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KacperNoEasy
Znajdź inne posty napisane przez KacperNoEasy