|
qrwa. czeka człowiek dwa miesiące na mecz a tu 42 sekunda i jest po meczu. Najpierw Janicki dostaje w centralę i.... podaje do rywala, za chwilę asystę roku chce i zalicza Żukow a przebija ich Wojtkowski. Przebija ich wszystkich Sadlok. Pierwsza żółta karta bardzo debilna druga również, Zero pomyślunku.Facet, który wydawałoby się wszedł znowu na poziom bardzo dobry.
Kabaret to małe słowo na naszą dzisiejszą grę.Odpadliśmy dziś z walki o pierwszą ósemkę.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|