|
Jak na razie kiepsko.
Piast gra w piłkę nożną, my wyszliśmy na trening.
Janicki dwa wielbłądy w pierwszej minucie, potem nie lepiej.
Sadlok same złe wybory.
Burliga, niestety drewniany.
Nasz środek pola jeszcze nie został uprzedzony, że dzisiaj to nie sparing, ale gra na poważnie.
I połowa to przepaść między tymi dwiema drużynami.
Skowronek: jakieś dziwne ustawienie przy wyprowadzaniu piłki - cała obrona idzie do przodu, a wyprowadzają Basha i Zukow, bez zabezpieczenia. Przez to po stracie autostrada do bramki dla Piasta, a po ewentualnym wyprowadzeniu piłki nie ma środka pola do rozgrywania.
Chyba się napiję
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|