gizmowisla napisał(a):

|
Jaki Tupta do cholery, jesli Pawel jest zdrowy to ma grac a nie jakies chwilowe przecietniaki, ewentualnie Olek
|
Brożek swój ostatni mecz zagrał.... 19.12.2019r. Choćby nawet uraz miał już w 100% wyleczony to nie wierzę, że wyjdzie w podstawowym. Zwłaszcza, że jest Tupta, Turgeman, Buksa